İstanbul'daki eviniz... ~ Avcılar Günlük Kiralık Daireler

Expo Mg Apartments

Rezervasyon : +90 537 5505562  Adres: Gümüşpala Mah. Kasap Ahmet Sokak No:19 Avcılar – İstanbul                               

Hizmetlerimiz

Studio Daire / Studio Apartment - Expo Mg Apartments

Studio Daire / Studio Apartment – Expo Mg Apartments

İstanbul Avcılar’da Apart Otel

Expo MG Apartments, Kişisel veya iş amaçlı konaklamalarınızda, tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek dekore edilmiş, dairelerimizi günlük, haftalık veya aylık olarak hizmetinize sunulmuştur.

Kaliteli iş bilincimiz, gelişime açık, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetimizle müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda isteklerinize yüksek düzeyde cevap veriyoruz.

Deneyimli kadromuzu, yüksek standartlara uygun politikamızla faaliyetlerimizi her zaman şeffaf ve müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştirmekteyiz.

Yüksek Standartlı Daireler

Müşterilerimiz için iş gezisi ya da kişisel ihtiyaçlı konaklamaları göz önünde bulundurarak belli amaçlar edindik. Bu amaçlar doğrultusunda müşterilerimizin tüm ihtiyaçları düşünülerek dairelerimizi modern ve konforlu bir konaklama sağlayacak şekilde dekore ettik. Müşterilerimizin rahat edebileceği koşullar sağlamak, en önemli ilkemizdir.

Hijyenik Koşullar ve Müşteri İhtiyaçları

En yeni ve modern mobilyalarla donatılan dairelerimiz, önem verdiğimiz müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde fonksiyonel tasarımlarla oluşturulmuş, ihtiyaçlarınızı ön planda tutulmaktadır. Firma politikamız gereği müşterilerimizin sağlıklı koşullarda konaklamalarını sağlamak oldukça önem arz etmektedir. Bu önem doğrultusunda dairelerimiz, uzman ekibimizle düzenli olarak sağlıklı bir ortam sağlamak için temizlenmekte ve hijyenik bir koşul oluşturulmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Bizim için kaliteli ve güvenilir hizmet sağlamak kadar dürüstlük, şeffaflık ve güler yüzlü iletişim de büyük önem taşımaktadır. Bunu bir hizmet sorumluluğu olarak bilip, müşterilerimize randevu ve konaklama sürecinde her konuda hassasiyet gösterip, pozitif ilişki çerçevesinde samimi diyaloglarla pekiştirmekteyiz. İş odaklı, müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş personelimizle kaliteli, son derece pratik ve hızlı işlemlerle konforlu bir konaklama ayrıcalığından yararlanmanız için çalışıyoruz.

İstanbul Avcılar’da En Uygun Fiyatlı Daireler

Bizler, misafirlerimizin ekonomik memnuniyetini ön planda tutarak en uygun fiyatları sunmayı ilke edindik. Koşullar değerlendirildiğinde cazip konumda bulunan dairelerimiz, göze hoş gelen manzarası; önemli merkezlere, çevre semtlere yakınlık ve ulaşım kolaylığıyla fiyat bakımından da tatmin edecek düzeydedir. Fiyat-kalite açısından en iyi hizmet sağlama olanağı sunmaktayız.

Vizyon olarak daire kiralama alanında kaliteli ve güvenli hizmet sunarak müşterilerin güvenini sağlayarak, sektörde uzun yıllar hizmet edip lider konuma gelmeyi hedeflemekteyiz. Bu bağlamda en yüksek kalitedeki dairelerimizi sizlere sunarak, başarılarımızın korunması ve arttırılması gelişim programımızın en temel ilkesidir. Firma olarak size daha kaliteli hizmet sunmak için günün her saati çalışmaktayız.

Firmamız tarafından WIFI, sıcak su ve ısıtma sistemi, çamaşır yıkama hizmetiyle kıyafetlerinizi yıkama olanaklarına sahip olabileceğiniz gibi 24 saat yemek sipariş servisinden de yararlanabileceğiniz hizmetler kesintisiz olarak verilmektedir.

(Tüm otel ekipmanları, Ücretsiz Wİ-Fİ internet, 42’ büyük ekran LCD TV, Özel oturma alanı – salon, Tam donanımlı mutfak, Balkon, Araç park yeri, Çamaşırhane ve ütü hizmeti, Şöförlü araç kiralama hizmeti)

Dairelerimiz; Expo MG Apartments, Avcılar´da bulunmaktadır. E5 ve Metrobüs durağına 30 metre, Tüyap Fuar merkezine 11 km, Atatürk Havalimanı’na ve CNR Fuar Merkezine 8 km uzaklıktadır.

Daire tiplerimiz: Stüdyo, 1+1 Suit ve 2+1 Kral dairesi şeklindedir.

Expo MG Apartments’a yakın mesafede bulunan Pelican AVM ve Torium AVM’de yada Küçükçekmece göl kenarında veya Avcılar Sahilde boş vakitlerinizi değerlendirebilirsiniz.

Rezervasyonlarınız için 24 saat hizmetindeyiz;

Gsm;
+90 537 550 55 62

Tel &Fax;
+90 212 694 68 06

E-mail;
info@expomgapartments.com  & expomgapartments@gmail.com

Adres:
Kasap Ahmet sokak, No: 19, Avcılar – İstanbul

www.ExpoMGApartments.com & www.AvcilarGunlukKiralik.com

İstanbul Avcılar Apart Otel